0

Ваш кошик порожній!

    COMFORT PLACE – компанія-виробник з власними виробничими потужностями, яка пропонує єдину в своєму роді, унікальні меблі-трансформер, що підтверджено патентами.

    Кожна модель відточувалася протягом 5 років, тому ви отримуєте ідеальний продукт, створений командою талановитих технологів, інженерів, дизайнерів і проектувальників.

    Наш бренд заснований на тому, що всі меблі компанії COMFORT PLACE це праця і знання команди талановитих фахівців. Ми самі зіткнулися з проблемами нестачі домашнього простору і тому створюємо меблі, які приносить затишок і вирішують безліч проблем.

    У нас великий досвід у створенні унікальних проектів і втіленні їх в життя, тому це навчило нас точності в діях і орієнтації на кращий результат.

    Лінійка меблів комфорт плейс це без перебільшення справа всього життя багатьох людей, тому навіть один незадоволений клієнт це великий удар в першу чергу не по комерційній складовій, а по репутації компанії і кожного фахівця.

ЧОМУ SMART МЕБЛІ ВІД COMFORT PLACE ЦЕ ТОП ПРОДУКТ НА МЕБЛЕВОМУ РИНКУ УКРАЇНИ?»

ü Доступна ціна. Вартість Smart диванів стартує від 11 тисяч гривень, тому кожна родина зможе дозволити собі продуману і якісну меблі.

ü Більше простору для життя. Smart меблі є ліжком, диваном і обіднім гарнітуром, тому купуючи диван, ви економите багато простору і сімейний бюджет.

ü Якість. В основі каркаса – металева труба і товста фанера. Для оббивки використовуються зносостійкі тканини, а стільниця покрита ПВХ для захисту від вологи.

ü Гарантія 5 років. Ми впевнені в якості, тому даємо гарантію на каркас 5 років.

ü Унікальний продукт. Кожен Smart диван запатентований, тому ми дійсно єдина компанія в Україні, яка виробляє розумну меблі.

ü Власне виробництво. Елементи системи і каркаса виготовляються на виробництві, що дозволяє контролювати кожен процес.

ü Індивідуальний дизайн. Кожен клієнт може підібрати колір дивана з регулярної колекції тканин без подорожчання вироби.

ü Широка розмірна сітка. Щоб диван ідеально вписався в інтер'єр, є моделі різних розмірів.