Підберіть ідеальний колір для свого Smart дивану

Є можливість купити диван в стилі вашого інтер'єру

Є крута можливість стати дизайнером свого власного дивану. Ми пропонуємо кращі тканини трендових та класичних кольорів, з яких ви створите диван-трансформер. Обирайте колір основи, подушок, столешні та декоротивних елементів. 

Інтер'єр - відображення вашої індивідуальності. Скільки б не було стандартних кольорів, ми знаємо, що ви бажаєте більшого. Саме тому у нас можна придбати диван-трансформер за ексклюзивним дизайном, який:

 

  • ідеально впишеться у ваш ремонт;
  • стане яскравим акцентом в дизайн-проекті;
  • надасть еститики домашньому простору;
  • на 100% відповідатиме вашим запитам.

Ми виготовляємо  особливі та унікальні меблі, тому щиро вдячні за те, що клієнти оцінили результати великих зусиль всієї нашої команди, тому пропонуємо вам:

  • Безкоштовні консультації штатного дизайнера.
  • Онлайн підбір кольорів, аби зекономити ваш час. Спеціаліст надішле каталоги та зразки, а також проконсультує по експлуатаційній якості тканини.
  • Підбір фактури тканини. Ви зможете обрати не лише кольори, але й фактуру.
  • Окрема пропозиція для клієнтів, у яких вдома маленькі діти та тварини. Ми пропонуємо тканини смарт, що не поглинають вологу, а забруднення можна стерти  звичайною серветкою.

Обираєте колір подушок, вставок, основи та стільниці

Дизайнери Comfort Place стежать за трендами меблевої індустрії, тому продуктами компанії є двох- та трьохкольорові дивани,  це дозволить вписати меблі в будь-який дизайн - проект. В залежності від особливості моделі можна  підібрати від 2 до 4 кольорів. Окрім тону оббивки, важливо підібрати тон стільниці. Ви можете обрати відтінок під покриття підлоги, або тон інших меблів. Для стільниці використовуються якісні ДСП, вкриті ПВХ плівкою для запобігання проникнення вологи та механічних пошкоджень.

Як придбати диван, що ідеально впишеться в обстановку?

Ви повинні враховувати два основні фактори - це стиль приміщення і ваші особисті уподобання. Занадто яскраві кольори до душі оптимістам та ексцентричним особистостям, для розмірених та бажаючих спокою, варто підбирати теплі та ніжні тони. Пам'ятайте, що диван (якщо він був придбаний в нашій компанії) прослугує більше 10 років, тому кольорова гама  і контрастність тонів повинна бути максимально продумана, аби меблі приносили лише позитивні барви в затишок та домашню атмосферу.

Телефонуйте або замовляйте зворотній дзвінок і дизайнер в онлайн режимі надішле колекції тканин, проконсультує по особивостям догляду і можливим кольоровим варіаціям, виходячи зі стилю вашого дому/квартири.

Потрібен Диван-трансформер?
Будь ласочка, напишіть ваше ім'я та номер і ми вам скоренько передзвонимо
+3 80 66 3000 296
+3 80 97 3000 296
+3 80 63 3000 296
ул. Олеся Гончара 1А\42А
Офисный центр, 9 этаж