Для партнерів та співпраці

Меблева фабрика "Comfort Place" відкрита до співпраці

“Comfort Place” - меблева фабрика з виробництва багатофункціональних смарт-меблів. Ми шукаємо торговий майданчик та дистриб'ютора для продажу унікальних смарт-меблів . Хочемо співпрацювати з тими, хто розуміє унікальність нашого продукту та зможе правильно сформувати його розуміння  в свідомості клієнта.

Кожний диван-трансформер це не лише досконалість стилю та комфорту, але і вирішення проблем середньостатистичного українця.

1.Багатофункціональність. Купуючи один диван (вартість стартує від 11 000 гривень), клієнт отримує диван + ліжко + стіл + 1 (2) пуфа.

2.Економія простору. Більшість українців живуть в  тісних умовах, а ті, що можуть собі дозволити більше квадратних метрів житла, не бажають її захаращувати, тому лінійка меблів Smart це ідеальне рішення. Одночасно диван є ліжком і повноцінною обідньою зоною, що вмістить до 10 осіб за одним столом. Виходячи з цього, наша компанія це найкращий варіант для придбання меблів оптом.

3.Запатентована система трансформації. Лінійка Смарт це високотехнологічні та унікальні меблі, що підтверджуються патентами.

4.Гарантія на каркас 5 років. Не дивлячись на повсюдну оптимізацію витрат меблевими компаніями, “Comfort Place” наполягає на ідеї, що будь-який українець має право на якісні та довговічні меблі. Каркас складається не з ДСП, а з фанери, товщиною від 16 мм, посиленим металевим профілем. Це дозволяє давати гарантію на каркас 5 років, чим не можуть похизуватись конкуренти.

5.Зносостійкість тканини від 50 тисяч циклів. Ми працюємо з компаніями Артекс та Apparel, зокрема лінійками тканин зносостійкості від 50 тисяч циклів, що дозволяє нам стверджувати, що протягом всього строку експлуатації меблі будуть виглядати гідно.

6.Конкурентна ціна. Ціна на Smart меблі стартує від 11 000 гривень (в роздріб). При цьому наші меблі виконують більше функцій, економлять простір та є високоякісними.

7.Власне виробництво (меблі Біла Церква) дозволяє виготовляти модель за індивідуальним дизайном в кольорових схемах, матеріалів виконання, розмірів та комплектації.

8.Робота з усіма регіонами. Наявний налагоджений відділ логістики, можливе пересилання поштовими службами Україною, а також є досвід роботи з близьким зарубіжжям, тому вашим клієнтам придбати диван буде дуже зручно!

“Comfort Place” єдина в своєму роді компанія на території України, тому у вас є можливість отримати прибуток з унікального товару, що користується хорошим попитом і по-справжньому є вигідним для клієнтів. Зараз виробництво вийшло на рівень, коли ми можемо виконувати більше виробів, тому саме зараз відчуваємо потребу в надійному партнері, який не просто буде продавати, але і віритиме в наш товар, як віримо у нього ми.

Потрібен Диван-трансформер?
Будь ласочка, напишіть ваше ім'я та номер і ми вам скоренько передзвонимо
+3 80 66 3000 296
+3 80 97 3000 296
+3 80 63 3000 296
ул. Олеся Гончара 1А\42А
Офисный центр, 9 этаж